עמוד הבית > המספרה

שמי נגה דקר, אני מספרת כלבים וחתולים בכפר סבא למעלה מעשרים שנה.
החום והקשר עם בעלי החיים, האנרגיה והחיבור, הסבלנות שיש לי איתם, היא סגולה שאין לכל אחד. לפי דעתי, חתולים וכלבים לא צריכים להסתפר! הטבע ברא אותם עם פרווה מסיבות רבות והתספורת היא רק בשבילנו, בני האדם, ואני מספרת בשבילכם. כשחברכם ההולך על ארבע ייצא מהתספורת נקי ומטופח, שמח ומאושר, תרגישו שהחוויה שהוא עבר הייתה טובה, וכשתדעו שהוא חוזר בשמחה ושטוב לו – יהיה טוב גם לכם!

אני מזמינה אתכם להתנסות במשהו אחר, תספורת שנוגעת …

*כל התספורות מותאמות לגזעי הכלבים או לרצונותיכם השונים.
*טיפול וטיפוח אצלי כולל: רחצה, תספורת, ייבוש, גזירת ציפורניים, ניקוי אוזניים וטיפול להדברת פרעושים וקרציות לפי הצורך.
*חתולים אני מספרת בעיקר ללא טשטוש או הרדמה.

ישנה אפשרות לספר עם טשטוש. כרוך בתשלום נוסף לוטרינר ובתיאום מראש. לקביעת תור התקשרו אלינו 1700-556060 ואם הייתם מרוצים… למה לא לספר לכולם?

רוצים ללמוד מקצוע מקסים ?

אם ספרות כלבים וחתולים מעניין אתכם ואתם אוהבים בעלי חיים ואנשים ואתם יכולים ומצליחים לתקשר איתם, אז… המשיכו לקרוא מפני שיש לי סיפור מעניין.

אני מספרת כלבים וחתולים בכפר סבא כמעט עשרים שנים, הספקתי לטפח מאות כלבים מכל הסוגים. אני מספרת בשביל אנשים שרוצים שחבריהם ההולכים על ארבע ייצא מהתספורת נקיים ומטופחים, שמחים ומאושרים, ושיעברו איתם חוויה טובה, אני מספרת באהבה לאנשים שתמיד ירצו לחזור.

מתוך הניסיון העשיר שיש לי, אני מציעה הזדמנות מיוחד לאנשים יצירתיים בכל גיל, שרוצים להרוויח מעבודה מעניינת ומאתגרת, עבודה עם אנשים, עם כלבים וחתולים, עבודה קשה מאוד, אבל עם הרבה מאוד סיפוק.

הלימודים יתנו כלים במקצוע ספרות הכלבים, בכל הקשור לסוגי התספורות, הטיפוח, סוגי הגזעים, עבודה עם לקוחות, ניהול מספרה וכד' וכל זאת יחד איתי 'אחד על אחד' לכל אורך הדרך, לימודים אישיים, פרטניים, מקצועיים, שנותנים ידע מעמיק והתנסות מהיום הראשון עם אפשרות להתחיל באופן מיידי בעבודה לאורך כל השנה.

אני מזמינה אתכם להתנסות במשהו אחר, תספורת שנוגעת,

התקשרו 1700-556060 ואשמח לספר לכם עוד…